Alternativní léčba

Alternativní léčbaCytostatická léčba (chemoterapie) likviduje všechny rychle se množící buňky v těle – tedy buňky nádorové, ale bohužel i buňky zdravé, jako například krevní destičky, červené a bílé krvinky (snížení obranyschopnosti organismu – imunity), buňky vlasových folikul (dočasná ztráta vlasů), buňky kůže a pohlavních orgánů (zapříčiňuje neplodnost). Některá cytostatika mohou způsobovat nevolnosti a zvracení, průjmy, bolesti břicha, záněty sliznic, atd..

V dnešní moderní době se čím dál více lidí obrací v souboji s rakovinou na pomoc z alternativní medicíny. A ač ještě není u spousty onkologických lékařů přijímána s kladným přístupem, má své nepopíratelné a prověřené pozitivní účinky v léčbě nádorových onemocnění. Velkým strašákem i po úspěšném vyléčení rakovin jsou recidivy (opětovný vznik nádoru po určité době od ukončení léčby). Jak tomu ale zabránit? Každý člověk, který byl onkologicky nemocný, ví, že jeho boj s tímto zhoubným onemocněním nekončí poslední úspěšnou kontrolou na onkologickém pracovišti. Je to boj doživotní a své tělo si proto musí hýčkat a nedat už tak nádoru šanci, aby se znovu objevil.

Dnešní trh je již zaplaven všemožnými preparáty podporující funkci imunitního systému v boji proti nádorovým onemocněním. Pomáhají onkologicky nemocným pacientům snížit nežádoucí účinky chemoterapií a existují i případy, kdy alternativní medicína zachránila život člověka, kterému již klasická medicína nedokázala pomoci. A ač je to téměř k neuvěření, existují i zázračná uzdravení onkologicky nemocných pacientů, kteří klasickou medicínu plně odmítli a dali se cestou alternativní! Nevýhodou těchto potravinových doplňků však je, že jsou relativně drahé a pojišťovny je nehradí. Ale rozhodně by se člověk neměl obávat je vyzkoušet, protože tyhle preparáty nemají žádné negativní vedlejší účinky (případně jen zanedbatelné) a mohou tak tělu jedině prospět.

Mezi známé potravinové doplňky a přírodní preparáty, napomáhající v boji proti rakovině, patří například:

  • ISCADOR
  • OVOSAN
  • API-GLUKAN
  • Vilcacora (Uňa De Gato nebo také Kočičí dráp)
  • Lapacho
  • Wobe-Mugos

Určitě se nebojte vyzkoušet také preparáty čínské medicíny, navštívit lékaře holistické medicíny (celostní medicína) či dobrého homeopata. Za zkoušku to v tomhle nelehkém boji určitě stojí!

Poznámka autorky:

Věřte sami sobě, že tento souboj vyhrajete! Nepřipouštějte si žádné negativní myšlenky! Psychika je totiž velmi důležitou součástí v tomto souboji! Já ho pravděpodobně vyhrála. Teď tomu bylo devět let od stanovení mé diagnózy onkologického onemocnění. Histologie potvrdila malignitu. A i když se jednalo o trochu jiné nádorové onemocnění, prognózy přežití mi udávaly pouze pár měsíců. I naproti tomu jsem se odvážně vydala jen a pouze cestou alternativní. Dnes přede mnou řada lékařů klasické medicíny smeká klobouk. Proto věřte v uzdravení a věřte na zázraky! Opravdu se dějí…
Přeji všem hlavně hodně zdraví a štěstí! MP (4.3.2010)

© 2024 Rakovina tlustého střeva - Příznaky, diagnostika i léčba rakoviny tlustého střeva